Факультет обліку та податкового менеджменту

23 листопада 2022 року відбувся X МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»23 Січня 2023р.

23 листопада 2022 року (в режимі онлайн) відбувся  X МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО». У роботі форуму прийняла участь Кафедра бухгалтерського обліку та консалитнгу разом з іншими кафедрами факультету обліку та податкового менеджменту, які забезпечували панельну дискусію «Фінансовий моніторинг: освіта та практика».

Виступи:

Дмитро Жоравович, Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), к.ю.н.

Денис Хохлов, начальник управління фінансового моніторингу Департаменту забезпечення координаційно-моніторингової роботи Міністерства фінансів України

Віталій Складанний, начальник юридичного управління Державної служби фінансового моніторингу України

Антон Чубенко, начальник управління правового забезпечення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), д.ю.н., професор

Лариса Максименко, заступник директора департаменту податкової політики Міністерства фінансів України

Олена Баришнікова, директорка ТОВ «Бізнес Едюкейшн Солушинс», сертифікований аудитор

Анна Міщенко, старша спеціалістка з підбору персоналу міжнародної аудиторської компанії KPMG

Валерій Бондар, директор ТОВ «ЕЙЧ ЕЛ БІ ЮКРЕЙН», сертифікований аудитор, д.е.н., професор

Юрій Циганок, директор з контролю якості ТОВ Аудиторська компанія «КРОУ УКРАЇНА», сертифікований аудитор