Факультет обліку та податкового менеджменту

Зустріч представника АССА з викладачами та здобувачами освітньої програми "Облік і аудит" факультету обліку та податкового менеджменту30 Березня 2023р.

7 березня 2023 року на кафедру бухгалтерського обліку та консалтингу ФОПМ КНЕУ імені Вадима Гетьмана завітала менеджер із регіонального розвитку АССА в Україні, Польщі та країн Балтії Вікторія Волотовська. ACCA (англ. Association of Chartered Certified Accountants) – це міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерського обліку, фінансів, аудиту та менеджменту. На зустрічі пані Вікторія та завідувач кафедри Рената Коршикова обговорили особливості набуття вищої освіти в умова дії воєнного стану в Україні та напрямки подальшої співпраці між АССА та кафедрою бухгалтерського обліку та консалтингу.

Після цього відбулася цікава та змістовна розмова в онлайн форматі зі студентами 4-го курсу освітньої програми «Облік і аудит» бакалаврського рівня (групи ОО-401, ОО-402, ОО-403), а також першого курсу магістерського рівня освіти (групи ООА-501, 502), під час якої пані Вікторія розказала про основні напрями роботи та завдання АССА, вимоги сертифікації, структуру іспитів та порядок їхнього складання, а також про різні види дипломів, які можна отримувати під час набуття статусу повного члена АССА та можливості програми «Облік і аудит» стосовно заліків по іспитах сертифікації.

Щиро дякуємо пані Вікторії за надану нашим здобувачам корисну інформацію щодо можливостей їх подальшого професійного зростання та сподіваємося на нові зустрічі та спільні проекти!