Факультет обліку та податкового менеджменту

Зустріч з стейхлолдером: Секрети працевлаштування в сучасних реаліях ринку від компанії Moore Kyiv, Ukraine28 Квітня 2023р.

27 квітня здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня, які навчаються на програмі «Облік та аудит» (спеціальність 071 «Облік і оподаткування) та магістерського рівня, що навчаються на програмі «Облік і аудит» (спеціальність 071 «Облік і оподаткування) взяли участь у інтерактивній дискусії, яку проводили Анна Пінчук, HR компанії Moore Kyiv, Ukraine та Олександр Яковлев, управляючий партнер компанії Moore Kyiv, Ukraine.

Під час зустрічі були обговорені питання, які є важливими при влаштуванні на роботу, а саме  в чому різниця між CV та резюме, яку інформацію насамперед хоче бачити роботодавець у резюме, про що слід вказати у резюме, якщо немає досвіду роботи,  як правильно підготуватися до інтерв’ю тощо.

Отже, виступаючими були висвітлені «Do & don'ts» резюме, щоб допомогти нашим здобувачам правильно розкрити свої здібності та можливості при пошуку роботи своєї мрії.

Щиро дякуємо компанії Moore Kyiv, Ukraine в особі пані Анни та пана Олександра за цікаву подію та очікуємо на нові зустрічі!