Факультет обліку та податкового менеджменту

Участь у Міжнародному Гранті DAAD-project "Ukraine digital"30 Січня 2023р.

Міжнародний Грант DAAD-project "Ukraine digital" спільно з Університетом Констанца (Німеччина)

Кафедра бухгалтерського обліку та консалтингу вітає викладачів і студентів магістерського рівня освіти (програма «Облік і аудит») із здобуттям участі у Міжнародному Гранті DAAD-project "Ukraine digital", який розроблений Київським національним економічним університетом спільно з колегами Університету Констанца (Німеччина). Велика вдячність проф. Ульріке Штефані (Ulrike Stefani) та Агнєшці Войта (Agnieszka Vojta) за всебічну підтримку та допомогу в розробці цього проекту.

Спільний Міжнародний Грант, що виконувався в осінньому семестрі 2022-2023 навчального року, дозволив студентам і викладачам факультету ОПМ отримати надійну підтримку з боку європейських партнерів шляхом фінансування онлайн-курсів та можливість продовжувати навчання. До групи онлайн дисциплін від факультету ОПМ до спільної програми "Cross-cultural communication as a basis for the formation of modern competencies of economic professionals" увійшли курси «Організація бухгалтерського обліку» (викладач - проф. Шигун М.М.) та «Методологія та організація наукових досліджень в обліку, аудиті та оподаткуванні» (викладачі – проф. Бондар М.І., проф. Шигун М.М., доц. Марчук У.О.). Для реєстрації у Міжнародному Гранті DAAD-project "Ukraine digital" подали заявки студенти магістерського рівня груп ООА-501 та ООА-502 освітньої програми «Облік і аудит».

Участь у Міжнародному Гранті DAAD-project "Ukraine digital" дозволила студентам не тільки пройти якісне навчання в межах базових дисциплін, але також і прослухати спільні онлайн лекції від колег і партнерів з питань кросс-культурних комунікацій, отримати важливий досвід у налагодженні міжнародних комунікацій, підвищити свій професійний та науковий рівень.

Київський національний економічний університет та факультет обліку і податкового менеджменту щиро дякують Європейському Союзу та Університету Констанца (Німеччина) за багаторічну співпрацю та надійну підтримку для продовження якісної освітньої діяльності у важкі для нас часи.