Спартакіада КНЕУ ім. В. Гетьмана серед студентів по шашкам02 Листопада 2017р.

Стартувала ХХХХIII Спартакіада КНЕУ ім. В. Гетьмана, серед студентів. За традицією першими розпочинають перегони за нагородами в загальноосвітньому заліку спартакіади-шашкісти.

Під дахом РСК «Економіст» зібралися прихильники цієї інтелектуальної гри. Представники команд 9 факультетів, які складаються з двох гравців, виявили найкращих. Найсильнішими шашкістами нашого університету стала команда обліково-економічного факультету під керівництвом старшого викладача на кафедрі фізичного виховання О. П. Зоза.

Склад команди переможців :

1 дошка Федоренко Влад; 2 дошка Швейбиш Климент; друге місце посіла команда факультету МЕіМ. Склад команди Усаєв Максим, Медушинська Каріна. Бронзу виборола команда фінансово-економічного факультету. Склад команди - Нагорський Назар та Дуков Влад. Вітаємо переможців та призерів змагань.

Результати змагань:

I.                     ОЕФ

II.                    МЕіМ

III.                   ФЕФ

IV.                   ФМ

V.                    ФІСІТ

VI.                   Юр. І.

VII.                   АПК

VIII.                  УППС

IX.                    ФЕтаУ

Головний Суддя змагань: ст.  викладач В.А. Юдін.

Головний секретар: ст. викладач С.П. Оробець.