Спартакіада КНЕУ ім. В. Гетьмана серед студентів по атлетичній гімнастиці07 Квітня 2018р.

28 березня 2018 року у фізкультурно-спортивному комплексі "Економіст" пройшли змагання з атлетичної гімнастики серед чоловіків у номінації жиму лежачи. У змаганнях приймали участь найкращі спортсмени з усіх факультетів. Усі хлопці, безумовно, дуже хвилювалися перед виступом, але показали чудові результати.

У ваговій категорії до 54 кг перше місце виборов Чіпко Назар (ФМ). Друге місце посів Востряков Іван (хлопець виступав поза конкурсом). А третє - Кучер Богдан (ЮІ).

У ваговій категорії до 63 кг за перше місце була дуже запекла боротьба, але переміг досвідчений спортсмен - Пінтелей Ігор (ФЕтаУ). Друге місце зайняв Криворучко Сергій (ФЕФ).

У ваговій категорії до 72 кг перемога з легкістю дісталась Кулику Андрію (ОЕФ). Друге місце - Корнієнко Владислав (ОЕФ). Третє місце - Казанцев Юрій (ФМ).

У ваговій категорії до 81 кг переміг Шишов Іван (МЕіМ). Друге місце - Демченко Антон (ФМ). Третє місце - Гаврилюк Сергій (ЮІ).

У ваговій категорії до 90 кг перше місце зайняв Лисенко Ярослав (МЕіМ). Друге місце - Держак Артем (ФЕтаУ). Третє місце - Григоренко Олександр (ФМ).

У найважчій категорії понад 90 кг вже не перший рік перше місце посідає Рєзцов Микита (МЕіМ). Друге місце розділили Сєрдюков Олексій (ЮІ) та Бугай Віталій (ФМ).

За підсумками змагань у командному заліку перемогла команда факультету міжнародної економіки та менеджменту, друге місце посіла команда факультету маркетингу, а третє місце зайняв факультет економіки та управління.

Вітаємо всіх з гарним виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті та житті.