Спартакіада КНЕУ ім. В.Гетьмана серед студентів з дартсу02 Листопада 2023р.

Сьогодні, 2 листопада🍁2023 року відбулись змагання 🏟️ в рамках Спартакіади КНЕУ серед студентів з дартсу! 🎯
В змаганнях взяли участь 8 команд, у складі 2-3 студента в кожній. Результати підраховувались за сумою очок двох кращих спортсменів.👌🏻За правилами 2 серії по 3 кидки в кожній.
Такий, здавалося б, спокійний вид спорту, але це лише на перший погляд. Кожен з учасників змагань хотів показати все, на що здатний, своє вміння та вправність в метанні дротиків. Усі старались досягнути високих результатів, щоб принести перемогу своїй команді! 🔥Здавалося якби не ліміт часу студенти змагалися б до ранку та в ході боротьби безумовним лідером стала команда ФЕтаУ🥇: Фіонік Іван, Живеча Ілля, Торшинський Матвій. Після підрахунку очок виявилось, що дві команди факультетів: ОПМ та ФМ набрали однакову їх кількість. Виходячи з Положення про Спартакіаду, за правилами Дартсу, якщо декілька команд показали однаковий результат, то перевага надається команді, яка має більшу кількість балів, в даному випадку в ході запеклої боротьби 2 місце🥈 посіла команда ОПМ: Мальцев Володимир, Кулик Анастасія, Люмах Микола. Відповідно 3 місце 🥉ФМ: Козаченко Андрій, Костров Давид, Коваль Нікіта. Далі за результатами змагань місця розподілились наступним чином:
4 місце - МЕІМ;
5 місце - ЮІ;
6 місце - ФУПСтаП;
7 місце - ФЕФ;
8 місце - ФІСІТ.
Така нехитра і водночас цікава гра на влучність, як дартс, насправді, універсальна. Тут є і змагання, і розвага, і азарт, і моторика, і розрахунок, і успіх, спритність, розвиток окоміру і уміння зосередитись на одному виді діяльності та найголовніше це - спорт, відмінний спосіб проведення дозвілля!
Кафедра фізичного виховання вітає переможців та учасників змагань!🏆🎉🎊Бажаємо покорення нових спортивних вершин та перемог!🤗💛💙