КНЕУ на спортивній арені15 Вересня 2016р.

Успіхи КНЕУ на спортивній арені!

На початку вересня 2016р. були підведені підсумки спартакіади Шевченківського району серед навчальних та державних установ, в якій приймали участь як студенти, так і співробітники КНЕУ. В загальному заліку представники КНЕУ посіли IIмісце. Також були визначені кращі учасники змагань, в яких представники КНЕУ теж не залишилися без нагород, а саме:

Кузнецов В.А. - ст. викладач кафедри фізичного виховання

Анна Мальцева - студентка факультету МЕіМ (тренер – ст. викладач Янішевський Ю.В майстер спорту)

Батуркін Андрій – студент та кращий спортсмен КНЕУ останніх років, світовий чемпіон та рекордсмен світу з жиму лежачі (тренер Дудко М.В. зав. Кафедри фізичного виховання, майстер спорту)

Кафедра фізичного виховання висловлює подяку усім учасникам та небайдужим працівникам, які підтримують та розвивають спорт у КНЕУ. Бажають міцного здоров’я та нових досягнень в житті та спорті.