Факультет обліку та податкового менеджменту

25 вересня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування відбувся науковий семінар для аспірантів27 Жовтня 2020р.

   25 вересня 2020 року на кафедрі обліку і оподаткування відбувся науковий семінар для аспірантів кафедри. Основною метою проведення семінару було презентація проміжних результатів наукових досліджень PhD-студентів під час їх наукової діяльності, моніторинг ходу виконання індивідуальних планів таких студентів, обговорення результатів їх досліджень, проведення наукової дискусії в частині актуальних проблем у сфері обліку та оподаткування. З привітальним словом виступили д.е.н., професор М.І. Бондар, декан факультету обліку та податкового менеджменту; д.е.н., професор М.М. Шигун, завідувач кафедри обліку і оподаткування.
   Живе обговорення та зацікавленість присутніх викликали доповіді аспірантів Довжа Вадима, Калєнцова Артема, Рогозного Сергія, Тищенко Оксани. Аспіранти та їх наукові керівники отримали цікаві питання та корисні поради. В ході живої дискусії за участі всіх присутніх було обговорено шляхи удосконалення та подальшого проведення дисертаційних досліджень.
   Цінні поради аспіранти отримали від д.е.н., професора Н.А. Остап’юк, професора кафедри обліку і оподаткування; к.е.н., професора Бірюк О.Г., доцента кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцента Р.С. Коршикової доцента кафедри обліку і оподаткування.
   Учасники наукового семінару працювали в дружній й теплій атмосфері, в свою чергу аспіранти отримали корисний досвід наукових дискусій та презентації результатів своїх дисертаційних досліджень. Проведений науковий семінар створив для PhD-студентів сприятливе фахове середовище для удосконалення структури їх наукових досліджень, дозволив виокремити найбільш прийнятні методи наукового пошуку, підвищити ефективність та якість їх дисертаційних досліджень.
   Колектив кафедри обліку і оподаткування висловлює вдячність усім, хто взяв участь у роботі наукового семінару, бажає PhD-студентам творчої наснаги у проведенні їх досліджень та запрошує всіх бажаючих на наступні наукові заходи кафедри.