Факультет обліку та податкового менеджменту

Воркшоп від PwC Ukraine на тему "Системи обліку собівартості та прийняття коротко- і довгострокових управлінських рішень"09 Квітня 2024р.

09.04.2024 року здобувачі 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються на програмі «Облік і аудит» (спеціальність 071 «Облік і оподаткування»), в рамках вивчення навчальної дисципліни "Управлінський облік" взяли участь у практичному воркшопі на тему «Системи обліку собівартості та прийняття коротко- і довгострокових управлінських рішень». Цей захід було проведено представниками ТОВ АФ "ПРАЙСВОТЕРХАУСКУПЕРС (АУДИТ)" (PwC Ukraine), що є одним із представників Великої четвірки аудиторських компаній світу. 
 
Аліна Арустамян (спеціаліст з просування бренду роботодавця PwC) познайомила здобувачів з діяльністю компанії і висвітлила основні напрямки роботи компанії та можливості кар’єрного зростання її працівників в сферах аудиту та консалтингу.
 
Анатолій Савченко (старший менеджер PwC) обговорив з учасниками воркшопу сутність найбільш поширених у практичній діяльності суб'єктів господарювання систем калькулювання (облік витрат за методом повного поглинання та за маржинальним методом), їх переваги та недоліки, а також можливості їх використання під час прийняття коротко- та довгострокових управлінських рішень.
 
Наші здобувачі активно долучилися до дискусії, і за традицією найактивніші учасники отримали пам’ятні сувеніри від компанії PwC Ukraine.
 
Щиро дякуємо нашим партнерам за цікавий захід та очікуємо на нові зустрічі!