Факультет обліку та податкового менеджменту

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОПОДАТКУВАННЯ - 202410 Квітня 2024р.

На початку 2024 року з метою популяризації податкової проблематики Державний  податковий університет (м. Ірпінь) за підтримки Міністерства фінансів, Державної податкової служби України та А1 Consulting оголосив про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з оподаткування, під час якої усі бажаючі могли долучитися до вирішення сучасних кейсів у зазначений сфері.
У І етапі взяли участь 598 студентів із 107 навчальних закладів, що представляли усі області України.
До нього також активно долучилися здобувачі вищої освіти факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ ім. В. Гетьмана.
10 квітня 2024 року у змішаному форматі відбувся фінал олімпіади.
До «двадцятки» найкращих учасників, яких запросили представити результати розв’язання кейсу перед журі, увійшли випускники освітньої програми «Облік і аудит» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (випуск 2023 р.).
Катерина Чала в загальному підсумку зайняла 6-те місце, а Ірина Грицюк посіла 3-тє місце й увійшла у трійку переможців, що отримали найбільшу кількість балів (https://olimp.dpu.edu.ua/#jury).
Також до другого етапу була допущена Коломієць Анна, яка навчається на 3-му курсі освітньої програми «Облік і аудит» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (група ОО-302).
Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм нових перемог!