Факультет обліку та податкового менеджменту

Воркшоп від PwC Ukraine на тему «Релевантні витрати та прийняття управлінських рішень»02 Квітня 2024р.

02.04.2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються на програмі «Облік і аудит» (спеціальність 071 «Облік і оподаткування») взяли участь у практичному воркшопі на тему «Релевантні витрати та прийняття управлінських рішень», який провели представники ТОВ АФ "ПРАЙСВОТЕРХАУСКУПЕРС (АУДИТ)" (PwC Ukraine), що входить до Великої четвірки аудиторських компаній світу. 

Аліна Арустамян (спеціаліст з просування бренду роботодавця PwC) познайомила здобувачів з діяльністю компанії і висвітлила основні напрямки роботи компанії та можливості кар’єрного зростання її працівників в сферах аудиту та консалтингу.

Анатолій Савченко (старший менеджер PwC) обговорив з учасниками воркшопу сутність та види звітності компаній, висвітив ознаки релевантної інформації та представив низку практичних кейсів щодо її застосування при прийнятті управлінських рішень.

Наші здобувачів прийняли активну участь в обговоренні питань, що були передбачені програмою воркшопу, а найактивніші учасники отримали пам’ятні сувеніри від компанії PwC Ukraine. 

Щиро дякуємо нашим партнерам за цікавий захід та очікуємо на нові зустрічі!