Факультет обліку та податкового менеджменту

Воркшоп від PwC Ukraine на тему "ПДВ. Акцизний податок. Мито"09 Квітня 2024р.

09.04.2024 року представники ТОВ АФ "ПРАЙСВОТЕРХАУСКУПЕРС (АУДИТ)" (PwC Ukraine), яке входить до Великої четвірки аудиторських компаній світу, провели воркшоп на тему «ПДВ. Акцизний податок. Мито", який в межах вивчення навчальної дисципліни "Облік та оподаткування агробізнесу" відвідали здобувачі 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються на програмі «Облік і аудит» (спеціальність 071 «Облік і оподаткування») група ОО-301 (Дегтярьова Ірина, Ковальчук Ольга, Костецький Андрій, Кошуба Іван, Марчук Олександр, Махніцька Дар`я, Савранська Поліна, Савчук Дар`я, Ющенко Дарія).
 
Юлія Шишко (менеджерка PwC) представила на розгляд учасників принципи нарахування, ставки та питання електронного адміністрування ПДВ.
 
Богдан Топольський (менеджер PwC) обговорив з учасниками питання щодо визначення платників акцизного податку, порядку розрахунку і сплати акцизного податку, а також системи електронного адміністрування реалізації пального.
 
Дар'я Цвіцинська (консультантка PwC) розглянула питання сутності та видів мита, ставок ввізного мита та особливостей його справляння.
 
За підсумками заходу найактивніші зі здобувачів були відмічені пам’ятними сувенірами від компанії PwC Ukraine.
 
Щиро дякуємо нашим партнерам за цікавий захід та очікуємо на нові зустрічі!