Факультет обліку та податкового менеджменту

Нові весняні лекції 2022 програми віртуальної мобільності-глобальний клас (Global Classroom) «Міжнародні відносини та глобальні лідерство»15 Лютого 2022р.

    10 лютого 2022 року, у другому семестрі розпочалися нові весняні лекції 2022, які організовуються  Проф. Марією Шигун, доц. Чередніченко Т. разом з проф. Вашингтонського університету Діпра Джа @diprajha @WSU Carson College of Business. Це особлива програма віртуальної мобільності-глобальний клас (Global Classroom) "Міжнародні відносини та глобальні лідерство".

   «Вступ до Індії: культура та бізнес» такою була тема першого заняття, представлена професором Ашиш Дахія, Університет Махарші Даянанд, Рохтак, Індія. Зокрема зазначалось, що Індія є дуже багатогранною країною,в якій можна знайти все, що є в інших країнах і навіть те, чого більше ніде немає. Це одна з найдивовижніших, цікавих і гостинних країн світу, в якій легко жити, подорожувати, займатися самопізнанням, просто відпочивати, вивчати культуру, традиції, релігію і т.д.

   Із лекції студентам стало відомо також про вищий законодавчий орган Індії – Парламент, який складається з двох палат: Верхньої (Раджья Сабха – Рада штатів) та Нижньої (Лок Сабха – Народна палата). Розповідалося детальніше про перспективні сектори економіки країни та підприємницькі здібності, а також бізнес-діяльність індусів.

   Щочетверга нашим студентам спеціальності 071 «Облік і оподаткування» груп: ОО101, ОО102, ОО103, ОО201, ОО202 надається нова, захоплююча інформація.

     Дякуємо  можливість брати участь в обговореннях  цікавих лекцій та ділитися своїм досвідом!