Факультет обліку та податкового менеджменту

ПАРТНЕРИ

Наші партнери:

     Вища Сопотська Школа (Польща)

     Подвійний диплом з Вищою Сопотською школою (Польща)

 

 

     ACCA (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів 
     Association of Chartered Certified Accountants

     
     АССА (Association of Chartered Certified Accountants)

 


                                CIMA (Chartered Institute of Management Accountants -
     Інститут димломованих бухгалтерів управлінського облік

      CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)

 

     ФПБАУ (Федерація професійних бухгалтерів і аудитрів України)

     Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України

 

На факультеті обліку та податкового менеджменту проходять підготовку майбутні професіонали у сфері обліку, оподаткування, аналізу й аудиту. Належна якість освіти дозволяє випускникам університету обіймати високі посади на вітчизняних підприємствах та організаціях, а також у міжнародних компаніях.

ВИПУСКНИКИ ДВНЗ «КНЕУ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА» ПРО НАШ УНІВЕРСИТЕТ І ФАКУЛЬТЕТ

ДЕМЧЕНКО ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА - випускниця ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 1995 року (спеціальність – «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності», кваліфікація – економіст). Пройшла шлях від державного податкового інспектора валютної інспекції ДПІ до начальника Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

 

Інтерв’ю підготували студенти 5-го курсу: Халієва Олеся (магістерська програма «Оподаткування підприємницької діяльності»),  Петрученко Юлія та Прокопенко Анна (магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).

 

СУШКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ – випускник ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 2001 року, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, керуючий партнер «MGIPSPAudit», яка є провідною аудиторською компанією та представником міжнародної мережі незалежних аудиторських, податкових, бухгалтерських та консалтингових фірм MGIWorldwide. Секрети свого успіху Дмитро Сергійович розкриває в інтерв’ю нашим студентам, наводить базові стимули до навчання як фундамент подальшого професійного зростання.

Більш детально про «MGI PSP Audit»

Відео – інтерв’ю з Сушко Д.С.

Інтерв’ю підготували студенти 5-го курсу: Драбинога Анна, Козій Юлія (магістерська програма «Оподаткування підприємницької діяльності») та Харюкова Марія (магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).


ФІЛОЗОП ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ - випускник ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 1993 року, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, власник і директор ТОВ «Аудиторська фірма «НЮАНС-АУДИТ». Його фірма надає своїм клієнтам аудиторські та бухгалтерські послуги, проводить аудит фінансової звітності, складеної за національними та міжнародними стандартами.


Відео- інтерв’ю з Філозоп О.В.

Інтерв’ю підготували студенти 5-го курсу: Гордієнко Оксана, Гордієнко Уляна та Майстернко Інна (магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).

 

БАРАНОВ СЕРГІЙ та ГРИНЕНКО ЮЛІЯ - випускники ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 2017 року (спеціальність – «Облік і аудит»). Успішно завершивши навчання, отримали цінний досвід роботи у міжнародних аудиторських компаніях, продовжують навчатися в аспірантурі КНЕУ на Факультеті обліку та податкового менеджменту для отримання ступеня PhD.

Інтерв’ю підготували студенти: Швейбиш Клімент (2 курс) та Бриль Ірина (5 курс, магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).

 

Моє рішення відвідувати ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (КНЕУ) було, безумовно, гарним рішенням, і я насолоджувався кожним кроком програми. Особливо пропоную англомовну магістерську програму (магістр обліку та аудиту в галузі управління бізнесом).
 
Я дуже люблю свою кафедру обліку і оподаткування, яка має прекрасних та кваліфікованих лекторів та професорів! Їхнє відмінне ставлення та професіоналізм справило велике враження на мене для мого майбутнього досвіду.
 
У цьому шляхетному університеті я придбав виняткові знання, які я можу без проблем перевіряти у компанії. Я рекомендую вам прийняти правильне рішення та вступити саме до цієї величної установи, яке позитивно змінить Ваше життя. Якщо ж Ви шукаєте Магістерську програму з бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, КНЕУ є найкращим університетом для вибору.

Зіблім Харді
Департамент кооперативів, Тамале, Гана

 

Англомовна магістерська програма КНЕУ відкриває нові можливості для студентів. Навчаючись за цією програмою, Ви не тільки підвищите рівень англійської, а й отримаєте безцінний досвід спілкування з вітчизняними та зарубіжними викладачами.
 
Протягом навчання Ви кожного дня розмовляєте, пишете, здаєте тести англійською мовою. 
Обираючи англомовну магістерську програму, Ви вивчатимете міжнародні стандарти 
в оригіналі та
виконуватимете завдання за програмою АССА, вивчатимете міжнародний досвід всесвітньо 
відомих компаній. На цьому шляху Вас будуть супроводжувати висококваліфіковані та чуйні викладачі, які завжди допоможуть та підтримають.
 
За програмою англомовна та українська магістерські програми мало чим відрізняються між собою, проте тут Ви всьому навчаєтесь фаховою англійською мовою, що в майбутньому Вам дає беззаперечну перевагу на ринку праці. 


Радійовська Марія Валентинівна
Асистент аудитора,
«АК«П.С.П. Аудит»


Я б хотіла виразити своє захоплення і подякувати за організацію надзвичайно корисного та практичного студентського випробовування - англомовної магістерської програми. То ж давайте розглянемо основні напрямки розвитку, які має можливість отримати кожен учасник програми:
 
- кожному студенту доведеться мислити англійською під час практичних заняттях; а також слухати та говорити англійською мовою.  Ці види діяльності є запорукою успіху при вивченні іноземної мови;
 
- по-друге, основним акцентом стає практичне застосування облікових, податкових та аудиторських знань у національних та міжнародних практиках, тому випускники матимуть необхідний багаж знать для початку кар'єри та майбутнього зростання в як спеціаліста своєї справи;
 
- по-третє, це поле для ваших ідей, пропозицій та вдосконалень; програма допомагає вам розвивати креативне мислення та покращувати як методологію викладання матеріалу так і особистості якості.
 
Тому, не втрачайте свій унікальний шанс стати конкурентоспроможним спеціалістом-обліковцем на бурхливому ринку праці.

Тетяна Грищенко
Менеджер по роботі з клієнтами та управлінням ризиками
All-In Tanslations

 

Шалена глобалізація ХІ століття змушує до вивчення іноземних мов. Нині знання англійської це не привілей, а «маст хев». Чим би майбутній студент не мав наміру займатися (бухгалтер, топ-менеджер, власник бізнесу) скрізь є необхідним знання мови.
 
Саме тому, коли я почула про магістерську англомовну програму в КНЕУ у мене не залишилося жодного сумніву щодо вступу саме на цю спеціалізацію. Спілкування, вивчення матеріалів, лекції, практичні заняття – все це дає неймовірний поштовх до кращого володіння та розуміння іноземної мови. Руйнуються бар’єри. Стає легше розмовляти, говорити та навіть думати англійською.
 
Важливим є відношення викладачів до студентів, які завжди допоможуть і підтримають, навіть якщо твої базові знання не настільки високі, аби відразу заговорити і все зрозуміти. Студент і викладач протягом 1,5 року йдуть пліч о пліч і стають кращими. Підтримка та взаємодопомога робить навчання приємним та плідним.
 
Можу з впевненістю сказати, що магістерська англомовна програма КНЕУ – це те, що необхідно майбутньому успішному спеціалісту для якого вже не буде важким здивувати свого потенційного працедавця вмінням спілкуватися англійською не тільки у професійному спрямуванні, а й підтримати надзвичайно необхідний для того, аби залишити гарне враження, «смолл ток».
З повагою,
Ластівка Марія
Фізична особа-підприємець

 

Навчання на англомовній магістерській програмі – це великі можливості досягнення студентом високого рівня освіти, а саме, це унікальна можливість навчатися фаховій англійський мові, що в майбутньому надасть більшу конкурентоспроможність на ринку праці, при зарахуванні на роботу, оскільки після навчання на програмі студент КНЕУ стає високоосвіченою особистістю та набуває інтелектуального збагачення. Ще І.В.Гете висловив:"Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина!". На практичних заняттях студенти не тільки набувають фахових знань, а і  посилюють навички писемного мовлення, підвищують свою комунікативну компетенцію.
 
Отримані в КНЕУ знання фахової англійської мови в подальшому нададуть широкі можливості користуватись іноземними  джерелами та публікаціями в області міжнародного обліку та аудиту, без додаткових зусиль  скористатися міжнародними стандартами ведення обліку та аудиту.
 
Навчання на англомовній програмі швидко інтегрує випускника в загальнолюдське та європейське співтовариство.
Виходячи з вищевикладеного, пропоную сміливим та енергійним, сучасним і зацікавленим  зробити свій вибір до англомовної магістерської програми.

Головій Юлія Сергіївна

 

Студентське життя це цікавий, пізнавальний та незабутній шлях, який формує нас як особистість. Я навчалася в КНЕУ на англомовній програмі факультету обліку та податкового менеджменту.
 
Я довго вагалася чи варто вибрати саме англомовну програму. Навчання на цій програмі дало мені змогу підвищити рівень англійської мови та отримати знання в сфері обліку та аудиту.
 
Я щиро вважаю, щосвоїм успіхам зобов’язана високомурівню кваліфікації йталанту викладачів. Також ми отримали можливість взяти участь у програмі “Два диплома” в Польщі та я вдячна викладачам КНЕУ за надані знання, які ми можемо застосовувати.

 

Печерська Ніна

 

Факультет обліку і податкового менеджменту є популярним серед студентів.
 
Спеціальність «Облік і оподаткування» охоплює широкий спектр компетенцій у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту й оподаткування, що є надійною основою для успішної кар’єри наших випускників як у вітчизняних, так й у міжнародних компаніях, органах державної влади та управління.