Факультет обліку та податкового менеджменту

Конкурс студентських наукових проєктів із галузі «Гендерні дослідження»

На базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка выдбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових проєктів із галузі «Гендерні дослідження» серед студентів закладів вищої освіти України.

У Конкурсі можуть брати участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів закладів вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, зокрема іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах освіти, здобувачі закладів вищої освіти інших країн.

Роботи здобувачів, які на час проведення Конкурсу будуть відраховані у зв’язку з закінченням закладу вищої освіти (освітній рівень «магістр»), прохання не надсилати.

Наукові дослідження здобувачів та супровідні документи потрібно надіслати до 01 березня 2025 року.

Захист наукових проєктів на підсумковій науково-практичній конференції відбудеться 24-25 квітня 2025 року в режимі відеоконференції.

Проєкти оформлюються згідно з Положенням про проведення Конкурсу (р.

ІІІ. Вимоги до наукових проєктів:
1) текст друкують шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5; кегль – 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм;

2) обсяг конкурсної роботи має бути 25-30 сторінок і обов’язково містити титульний аркуш (шифр і назва), анотацію, зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури, додатки (за бажанням);

3) титульний аркуш не нумерують, але включають до загальної нумерації сторінок;

4) до наукового проекту, за наявності, додаються акт про впровадження iï результатів, копії патентів, статей автора (в окремому конверті під шифром роботи). Приймаються до розгляду патенти, довідки про впровадження результатів тощо, які оформлені згідно пп.5.26,5.27 ДСТУ 4163-2003 «Порядок  засвідиеннякопійдокументів»,відповіднодоякихвідміткапрозасвідченнякопії документа складасться зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію iï ініціалів та прізвища, дати засвідчення, яка проставлясться нижче підпису;

5) рекомендуємо не обирати шифрами слова гендер, гендерні дослідження, фемінізм, гендерні студіі, гендерна рівність, гендерний napиmem,гендерні індекси.

Написання роботи та захист ïi здійснюється тільки українською мовою (згідно з п.III.5 Положення про проведения Конкурсу).

Проєкти, подані з порушенням вимог до оформлення, та роботи, які подавалися на інші конкурси i мали відзнаки HAH України, конкурсна комісія не розглядатиме.

До проекту обов'язково додається довідка про рівень унікальності тексту роботи з зазначенням програмного продукту, з використанням якого проводилася перевірка.

Прізвища,ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва закладу вищої освіти в конкурсних проектах, а також в інших документах замінюють відповідним шифром (шифр — небільше двох слів).

В окремому пакеті з зазначеним шифром подають відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукового проекту (Положения пропроведения Конкурсу).