Вітаємо переможців та дипломантів 88-ї щорічної студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ В ЦИФРОВІЙ ЕКОСИСТЕМІ»18 Травня 2021р.

17 травня 2021 року на кафедрі податкового менеджменту та фінансового моніторингу працювала  платформа конференції під назвою: «Облік, податковий менеджмент та аналіз у системі управління суб’єктів господарювання інституційних секторів економіки».

Модератором платформи виступала заступник завідувача кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу, к.е.н., доцент Федорченко Ольга Євгеніївна.

Переможці та дипломанти були визначені у розрізі трьох секцій платформи.

Секція 1. Податковий менеджмент у системі управління підприємством.

І місце – Павловська Христина, 4 курс, ОА-401.

Тема доповіді: «Особливості оподаткування фінансових результатів на транспортних підприємствах».

Науковий керівник: Федорченко О. Є., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

ІІ місце  Гончар Анастасія, 2 курс, ЕД-202.

Тема доповіді: «Оптимізація податкового навантаження у сфері малого підприємництва».

ІІІ місце – Дубовик Марія, 4 курс, ОА-401.

Тема доповіді: «Вплив загальновиробничих витрат підприємства на податкове навантаження за податком на прибуток».

Дипломанти:

• у номінації «За найбільш дискусійну доповідь»: Забудський Володимир, 2 курс, ІБО, 8О01, тема доповіді: «Податковий комплаєнс як ефективний інструмент податкової політики України», науковий керівник: Федорченко О. Є., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу;
  • у номінації «Високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми»: Токова Наталія, 4 курс, ОА-401, тема доповіді: «Оподаткування податком на прибуток у страховиків»,  науковий керівник: Криштопа І. І., д.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу;
  • у номінації «Ґрунтовний обліково-аналітичний характер дослідження»: Післегіна Тетяна, 4 курс, ОА-401, тема доповіді: «Особливості оподаткування операцій з надходження запасів на підприємстві», науковий керівник: Криштопа І. І., д.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу;
  • у номінації «Якісне візуальне супроводження наукової доповіді»: Скринник Юлія, 4 курс, ОА-403, тема доповіді: «Особливості оподаткування нових і вживаних автомобілів в Україні», науковий керівник: Федорченко О. Є., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Секція 2. Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в державному та фінансовому секторах.

І місце – Таранович Юстинія, 3 курс, ООА-301.

Тема доповіді: «Особливості ведення обліку та складання звітності недержавними пенсійними фондами».

Науковий керівник: Амбарчян В. С., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

ІІ місце – Арполенко Людмила, 3 курс, ООА-301з.

Тема доповіді: «Особливості обліку лікарняних розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів».

Науковий керівник: Ларікова Т. В., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

ІІІ місце – Даниленко  Світлана, 3 курс, ООА-303.

Тема доповіді: «Іпотечні кредити як об'єкт банківського обліку».

Науковий керівник: Кузьмінська О.Е., к.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Дипломанти:

• у номінації «Високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми»:Маленко Марина, 4 курс, АО-401, тема доповіді: «Концептуальні основи обліку  виробництва в державному секторі», науковий керівник: Ларікова Т. В., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу; Романюк Поліна, 3 курс, ООА-303, тема доповіді: «Класифікація зобов’язань банку», науковий керівник: Кузьмінська О. Е., к.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу;
  • у номінації «Змістовна прикладна доповідь та її візуальне супроводження»: Куцопатра Богдана, 3 курс, ООА-303, тема доповіді: «Банківський баланс: склад та структура», науковий керівник: Кіндрацька Л. М., д.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу; Левковська Поліна, 3 курс, ООА-303, тема доповіді: «Облік статутного капіталу банку», науковий керівник: Кузьмінська О. Е., к.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу;
  • у номінації «Якісне візуальне супроводження наукової доповіді»: Мартишенко Олександра, 3 курс, ООА-303, тема доповіді: «Адаптування міжнародних стандартів бухгалтерського обліку і звітності до облікової практики банків України», науковий керівник: Кіндрацька Л. М., д.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу; Павловська Христина, 4 курс, ОА-401, тема доповіді: «Оцінка фінансових пропорцій в балансі суб’єкта державного сектору», науковий керівник: Ларікова Т. В., к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу;
  • у номінації «Обліково-аналітичний характер доповіді»: Герасименко Ілона, 3 курс, ООА-303, тема доповіді: «Особливості побудови Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України та номенклатура синтетичного рахунку», науковий керівник: Кіндрацька Л. М., д.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу; Романюк Владислав, 3 курс, ООА-303, тема доповіді: «Облікова політика банку», науковий керівник: Кіндрацька Л. М., д.е.н., професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Секція 3. Актуальні проблеми і перспективи розвитку економічного аналізу в умовах трансформаційної економіки.

І місце – Фатич Лілія, 3 курс, ООА-302.

Тема доповіді: Впровадження нових нормативів діяльності банків як інструментів прудентційного нагляду НБУ.