ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ Л. М. КІНДРАЦЬКУ З ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»04 Жовтня 2021р.

Указом Президента України №496/2021 від 01.10.2021 р. «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» професору кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Любомирі  Максимівні Кіндрацькій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»!

Любомира  Максимівна Кіндрацька – професор кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу, професор, доктор економічних наук, заслужений працівник КНЕУ імені Вадима Гетьмана, відмінник освіти України, Голова спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 КНЕУ імені Вадима Гетьмана, завідувач кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу КНЕУ імені Вадима Гетьмана у 2005-2021 р.р.

Колектив кафедри вдячний Любомирі Максимівні за невтомну та натхненну працю в царині науки та освіти і бажає продовжувати нести світло знань новим поколінням студентської молоді ще довгі роки!