День першокурсника02 Вересня 2021р.

01 вересня у Центрі культури та мистецтв КНЕУ відбулася зустріч прешокурсників факультету обліку та податкового менеджменту з керівництвом факультету, завідувачами кафедр, професорсько-викладацьким складом та кураторами академічних груп.

Декан факультету, професор  Микола Іванович Бондар у вступному слові розповів студентам першого курсу про переваги навчання на факультеті обліку та податкового менеджменту, про організацію навчального процесу, про можливість участі у культурних і спортивних заходах та побажав успіхів в опануванні їхніх майбутніх професій.

Завідувач кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу, професор Людмила Геннадіївна Ловінська познайомила першокурсників освітньо-професійних програм "Податковий менеджмент" та "Фінансовий моніторинг і аналіз" із кураторами академічних груп та розкрила тонкощі опанування фаху. Людмила Геннадіївна побажала, щоб студентські роки в стінах нашого університету залишили лише радісні та теплі спогади у пам'яті майбутніх успішних фінансових аналітиків та податкових консультантів!