Презентація магістерської програми "ОБЛІК І АУДИТ В ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ"23 Квітня 2021р.

22.04.2021 р. відбулася презентація магістерської освітньо-професійної програми " ОБЛІК І АУДИТ В ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ" для вступників 2021 року. У презентації взяли участь представники керівництва та професорсько-викладацького складу факультету обліку та податкового менеджменту, студенти факультету, визнані науковці у сфері державних фінансів та високопосадовці  центральних органів виконавчої влади України,  зокрема:

• Стефанюк Ігор Богданович,кандидат економічних наук, доцент, Заслужений економіст України,заступник  директора департаменту контролю публічної адміністрації та міжбюджетних відносин – начальник відділу аудиту інвестиційних проєктів і регіонального розвитку Рахункової палати України;
  • Мамишев Андрій Валентинович, кандидат економічних наук,завідувач відділу державного фінансового контролю Науково-дослідного фінансового інституту ДННУ «Академія фінансового управління»;
  • Чумакова Ірина Юріївна, кандидат економічних наук, доцент, сертифікований аудитор України, сертифікований внутрішній аудитор,головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту Національного фонду досліджень України;
  • Коритник Лілія Петрівна, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник відділу бюджетних видатків соціальної сфери та економічного розвитку ДННУ “Академія фінансового управління”.

Учасники заходу обговорили останні тенденції у секторі загального державного управління, а саме підвищення статусу керівників бухгалтерських служб суб’єктів державного сектору впродовж останніх 3 років, зростання рівня заробітних плат в центральних та місцевих органах виконавчої влади, та особливу роль державних аудиторів у здійсненні контролю за прозорістю та ефективністю використання бюджетних коштів.