В Головному управлінні Державна податкова служба України у Києві відбулася церемонія складення Присяги державного службовця учасниками проєкту «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС».21 Січня 2022р.

21 січня 2022 року в в Головному управлінні Державна податкова служба України у Києві відбулася церемонія складення Присяги державного службовця учасниками проєкту «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС». У церемонії взяв участь державний секретар Міністерства освіти і науки Сергій Захарін.
“Дуальна форма навчання дозволяє здобувачу освіти разом з фундаментальною підготовкою отримати низку практичних навичок. Робота щодо впровадження такої форми навчання у закладах вищої освіти триває. Мене дуже тішить, що на державну службу приходять найкращі”, – підкреслив Сергій Захарін.
Мета проєкту – покращення іміджу та корпоративної культури в ДПС, якісне оновлення кадрів, формування команди фахівців, здатних швидко адаптуватися та реалізовувати нові тренди. Проєкт є першим в Україні для органів державної влади.
Докладніше: bit.ly/3AmLbyn
СТУДЕНТИ НАШОЇ МАГІСТЕРСЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "ПОДАТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" ТАКОЖ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ЦЬОМУ ПРОЄКТІ💪🏻💯🆒
Долучайся до нашого community! 🏛👋🏻😍⛄
Підписуйся на нашу сторінку та отримуй багато цікавої та корисної інформації!