ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ЩАСЛИВСЬКІЙ ЛІЦЕЙ15 Квітня 2024р.

15 квітня 2024 рокудля 11х класів Щасливського ліцею проведено профорієнтаційний урок на тему«Облік і оподаткування – запорука добробуту людини, бізнесу, держави». Заняття провели викладачі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Бабій Л.І. та к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу Кругла М.М.

Представники університету зазначили важливість формування свідомого підходу у випускників до вибору спеціальності та учбового закладу для отримання професії. Фахівці економічних спеціальностей мають високу затребуваність на ринку праці, тому бути студентом Київського національного економічного університетуімені Вадима Гетьмана, університетуіз понад сторічноюісторієюта сучасними амбіціями– престижно й перспективно.

Бабій Л.І. та Кругла М.М. розповіли про освітні програми за якими навчаються здобувачі на факультеті обліку та податкового менеджменту. Це освітні програми «Облік і аудит», «Диджитал-облік», «Податковий менеджмент та комплаєнс», «Фінансовий моніторинг та аналіз» за спеціальністю 071 «Облік іоподаткування»та освітня програма «Соціальне забезпечення»за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення».

Під час зустрічі було обговорено умови вступу на навчання на освітні програми Факультету Обліку та податкового менеджменту освітнього рівня бакалавр, умови навчання і дозвілля студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» і 232 «Соціальне забезпечення».

Викладачі подякували закладу за дружню зустріч та якісну підготовку  студента 1 курсу факультету ОПМ КНЕУ імені Вадима ГетьманаПетрука Артема Андрійовича.

Обліку та податкового менеджменту

чекає на Вас!!!