Презентація магістерської програми "ПОДАТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ"21 Квітня 2021р.

21.04.2021 р. відбулася презентація магістерської освітньо-професійної програми "ПОДАТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" для вступників 2021 року. У презентації взяли участь представники керівництва та професорсько-викладацького складу факультету обліку та податкового менеджменту, студенти факультету та визнані експерти у галузі оподаткування, зокрема:

• Максименко Лариса Петрівна, директор департаменту податкової політики Міністерства фінансів України;
  • Тертишник Ірина Сергіївна, голова кваліфікаційної комісії ВГО «Спілка податкових консультантів України» (СПКУ), сертифікований консультант з податків та зборів СПКУ, сертифікований викладач курсів з підготовки членів СПКУ;
  • Поляков Михайло Йосипович, кандидат економічних наук, директор з питань фіскального регулювання компанії Філіп Морріс Україна;
  • Шеремета Віталій Петрович, кандидат економічних наук,директор ТОВ «Шеремета і партнери».

Запрошені експерти наголосили на особливій актуальності підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері оподаткування, особливо в умовах зростання попиту на спеціалістів у сфері трансфертного ціноутворення та боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, на українському та глобальному ринках.