Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ Любомиру Максимівну КІНДРАЦЬКУ доктора економічних наук професора кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу !28 Лютого 2023р.

Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ Любомиру Максимівну

КІНДРАЦЬКУ

доктора економічних наук

професора кафедри податкового менеджменту та

фінансового моніторингу!

Дорога Любомиро Максимівно, прийміть наші теплі привітання з нагоди Вашого ювілею!

Ювілей – це не просто свято, це здобутки років життя!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, безкорисне добро, які повсякчас дарували нам. Ви виховали не одне покоління студентів та науковців, передаючи свій неоціненний скарб високої освіченості та духовності!

Від душі бажаємо творчої наснаги і оптимізму, незгасаючої енергії, радості, сонячного настрою та Божого благословення!

Нехай дні Вашого життя будуть осяяні любов’ю, увагою, щирістю оточуючих, а оберегами стануть найкращі спогади та чисті людські почуття!

Сердечно бажаємо міцного-міцного здоров’я, молодості душі, людської доброти та здійснення всіх сподівань. Нехай ранок кожного дня дарує світло нових починань й душевний комфорт!

Многії та благії  літа, дорога Любомиро Максимівно!