Студенти магістерських програм склали Присягу державного службовця09 Лютого 2021р.

Студенти КНЕУ,  які вперше прийняті на державну службу та навчаються в рамках проєкту «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС», що реалізована на факультеті обліку та податкового менеджменту на магістерському рівні освіти, публічно склали Присягу державного службовця.

Урочиста церемонія відбулась 9 лютого у конференц-залі Головного управління Державної податкової служби у м. Києві за участі Голови ДПС України  О. М. Любченка (випускника нашого Університету), начальника ГУ ДПС у м. Києві З. В. Лагутіної, ректора КНЕУ імені Вадима Гетьмана Д. Г. Лук’яненка, декана факультету Обліку та податкового менеджменту М. І. Бондара.

До урочистого складання першої присяги державного службовця долучилися студенти факультету обліку та податкового менеджменту: Х. Боєва, Ю. Зарицький, М. Кухта, К. Швейбиш (студенти магістерської програми «Облік і аудит в державному секторі»); В. Талько, В. Дигал, В. Федорченко, А. Скорик, С. Соніна (студенти магістерської програми «Податковий менеджмент»).

Нагадаємо, у липні 2020 року, завдяки  ефективній роботі факультету обліку та податкового менеджменту під керівництвом М. І. Бондаря, було підписано Меморандум про співпрацю між КНЕУ та Головним управлінням ДПС у  м. Києві. Співпраця передбачає навчання здобувачів освіти за дуальним принципом – студенти поєднують трудову діяльність у ДПС, підвищуючи рівень знань та умінь у сфері оподаткування, та навчання в університеті.