Вручення дипломів випускникам магістерських освітньо-професійних програм «Облік і аудит в державному секторі» та «Податковий менеджмент»15 Січня 2022р.

15 січня 2022 р. у ЦКМ КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулося вручення дипломів випускникам магістерських програм факультету обліку та податкового менеджменту. Зокрема, дипломи одержали здобувачі магістерських освітньо-професійних програм «Облік і аудит в державному секторі» та «Податковий менеджмент» кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

На заході були присутні декан, заступники декана факультету обліку та податкового менеджменту, завідувачі та представники професорсько-викладацького складу кафедр податкового менеджменту та фінансового моніторингу, бухгалтерського обліку та консалтингу, аудиту.

Завідувачі кафедр висловили впевненість у високих конкурентних позиціях випускників магістерських програм факультету обліку та податкового менеджменту. Присутні наголосили на підвищенні статусу керівників фінансових служб суб’єктів державного сектору впродовж останніх років і відзначили особливу роль державних аудиторів у забезпеченні прозорості бюджетного процесу в Україні.

Варто зазначити, що третина випускників магістерських освітньо-професійних програм «Облік і аудит в державному секторі» та «Податковий менеджмент», які навчалися в університеті за програмою дуальної освіти відповідно до договору між Держаною податковою службою України та КНЕУ імені Вадима Гетьмана, продовжать кар’єру у ДПС України за трудовими договорами. Інші випускники програм зможуть займати посади головних спеціалістів та керівників департаментів і управлінь Міністерства фінансів України, Державної аудиторської служби, керівників фінансових відділів місцевих органів виконавчої влади та установ державного сектору.

Шановні випускники! Кафедра фінансового моніторингу та податкового менеджменту бажає, щоб усі отримані за роки навчання знання стали запорукою успіху на подальших етапах вашого життєвого шляху!