Ярмарок вакансій від ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ – партнера нашої кафедри05 Травня 2021р.

5 травня відбувся ярмарок вакансій Державної податкової служби України. Ярмарок був проведений у форматі дистанційної зустрічі представників ДПС України із співробітниками та студентами КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Метою ярмарку було поширення інформації про кар’єрні можливості випускників для працевлаштування у ДПС України та особливості навчання в рамках спільного проєкту ДПС України та КНЕУ «Дуальна освіта: нова форма підготовки кадрів для органів ДПС».

У процесі зустрічі, представники ДПС України розкрили переваги працевлаштування для молодих спеціалістів у сфері обліку і оподаткування.

Водночас, студенти магістерської програми «Облік і аудит в державному секторі», які навчаються в рамках проєкту «Дуальна освіта», розповіли учасникам зустрічі про власний досвід успішного поєднання кар’єри у ДПС України та навчання.