Засідання кафедри в дистанційному режимі22 Вересня 2021р.

22 вересня 2021 р. відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу в режимі онлайн.

Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про святкування з нагоди 115-річчя з дня заснування ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
  2. Про рекомендацію Вченій раді ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» присвоїти Цятковській Олені Віталіївні вчене звання доцента.
  3. Про затвердження плану роботи кураторів на 2021-2022 н.р.
  4. Про підготовку до проведення VIIМіжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку», яка відбудеться 2 грудня 2021р. на факультеті обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
  5. Про проект плану профорієнтаційній роботи кафедри.