ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ МАГІСТЕРСЬКОЇ ОПП «ОБЛІК І АУДИТ В ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ»15 Грудня 2021р.

15 грудня 2021 р. відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт за освітньо-професійною програмою «Облік і аудит в державному секторі» (спеціальність 071 «Облік і оподаткування») в онлайн-режимі. Участь у захисті взяли п’ятнадцять здобувачів магістерської ОПП «Облік і аудит в державному секторі», члени екзаменаційної комісії та наукові керівники.

Студентами були представлені доповіді та презентації кваліфікаційних робіт, більшість з яких виконувалися за матеріалами державних та місцевих органів виконавчої влади. Студенти, які навчалися в університеті за програмою дуальної освіти відповідно до договору між Держаною податковою службою України та ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», виконали свої дипломні роботи за матеріалами ГУ ДПС у м. Києві.

Членами комісії були відзначені високий рівень підготовки здобувачів, практична цінність одержаних ними наукових результатів, багатовекторність досліджень, які стосувались як питань методики обліку, аналізу і аудиту в державному секторі, так і проблем застосування облікової інформації для формування бюджетних програм.

Кафедра податкового менеджменту та фінансового моніторингу вітає здобувачів з успішними захистами кваліфікаційних робіт і бажає подальших успіхів у побудові власної кар’єри!