Засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу25 Січня 2021р.

25 січня 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Порядок денний

1. Про організаційні зміни в структурі Факультету обліку і податкового менеджменту та створення Кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу (доповідач – д.е.н., професор М. І. Бондар, декан факультету ОПМ).

2. Про проект Положення про кафедру податкового менеджменту та фінансового моніторингу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (доповідач – д.е.н., професор, зав. кафедри Л. Г. Ловінська).

3. Про стан підготовки до проведення акредитації підготовки здобувачів ІІІ освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (доповідач – д.е.н., професор Л. М. Кіндрацька).

4. Про рекомендацію членів кафедри до складу Вченої ради та Конференції трудового колективу факультету (доповідач – д.е.н., професор, зав. кафедри Л. Г. Ловінська).

5. Про підготовку до реєстрації науково-дослідної теми кафедри.

6. Про підготовку наказів на проходження практики бакалаврів та затвердження тем кваліфікаційних бакалаврських робіт.

7. Про стан готовності кафедри до ІІ семестру навчального року.