Засідання кафедри в дистанційному режимі21 Травня 2021р.

21 травня 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про результати поточної успішність студентів у II-му семестрі 2020/2021 н.р. та допуск до проведення літньої екзаменаційної сесії.

Доповідачі: викладачі кафедри.

2. Про стан готовності до захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі: керівники КБР.

3. Про доопрацювання робочих програм та методичних матеріалів навчальних дисциплін, що закріплені за кафедрою податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі: викладачі кафедри.

4. Про результати проведення кафедрою податкового менеджменту та фінансового моніторингу вебінару «Золота формула вибору професії» (12-13 травня 2021 року).

Доповідачі: к.е.н., доцент Ю. О. Самборська-Музичко, к.е.н., доцент О. В. Цятковська, к.е.н., доцент О. Є. Федорченко, д.е.н., професор С. В. Калабухова.

5. Про результати проведення 88 студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі» (17-18 травня 2021 року), що відбулась в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Доповідачі: к.е.н., доцент кафедри О.Є. Федорченко.

6. Про стан підготовки звіту та електронного збірника тез за результатами проведення VІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасні концепції розвитку» (11 травня 2021 року), що відбулась на факультеті обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Доповідачі: к.е.н., доцент кафедри О.Є. Федорченко.

7. Про рекомендацію вступу до докторантури ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» к.е.н., доцента кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Т. В. Ларікової.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська, к.е.н., доцент кафедри Т. В. Ларікова.