Засідання кафедри в дистанційному режимі 20.04.2021 р.20 Квітня 2021р.

20 квітня 2021 року відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу в дистанційному режимі. Відповідно до порядку денного були розглянуті такі питання:

1. Про стратегію розвитку кафедри.

Доповідачі: д.е.н., професор І. М. Парасій-Вергуненко, к.е.н, професор О. Е. Кузьмінська

2. Про методичне забезпечення навчального процесу кафедри на 2021/2022 навчальний рік.

Доповідач: голови роботи науково-методичних секцій кафедри, гаранти ОПП

3. Про підготовку нових освітньо-професійних програм на кафедрі податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі: д.е.н., проф. Л. Г. Ловінська, голови науково-методичних секцій

4. Про виконання плану заходів з профорієнтаційної роботи.

Доповідачі: д.е.н., професор С. В. Калабухова; д.е.н., професор І. І. Криштопа; к.е.н., доцент В. С. Амбарчян; к.е.н., доцент М. С. Амбарчян; к.е.н., доцент Т. В. Ларікова; к.е.н., доцент О. В. Цятковська

5. Про хід підготовки до VІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасні концепції розвитку», що відбудеться 11 травня 2021 року на факультеті обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Доповідачі: к.е.н., доцент О.Є. Федорченко, голови секцій конференції