Засідання кафедри в дистанційному режимі08 Лютого 2021р.

08 лютого 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу. Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про попередній захист дисертації О. М. Герасименко на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Облік в управлінні музейними предметами і колекціями». Науковий керівник: д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України Є. В. Калюга Рецензенти: к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Т. В. Ларікова; к.е.н., доцент кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу О. В. Цятковська. Зовнішній рецензент: д.е.н., професор, директор Центру підвищення кваліфікації  КНУ ім. Тараса Шевченка І. К. Дрозд.

2. Про основні положення Наказу ректора №21 від 26 січня 2021 року.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська

3. Про результати екзаменаційної сесії першого семестру 2020/2021 навчального року.

4. Про складання індивідуального плану викладача на другий семестр 2020/21 навчального року.

Доповідач: заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи, к.е.н. Ю. О. Самборська-Музичко

5. Про проведення зборів трудового колективу кафедри.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська

6. Про порядок розгляду та експертизи проектів наукових досліджень і розробок, що фінансуються Національним фондом досліджень України та МОН коштом державного бюджету.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська, к.е.н., доцент кафедри О. Є. Федорченко

7. Про тему науково-дослідної роботи кафедри, що фінансуватиметься коштом державного бюджету.

Доповідач: к.е.н., доцент кафедри О. Є. Федорченко

8. Про підвищення кваліфікації співробітників кафедри.

9. Про профорієнтацію на кафедрі. Досвід кафедри та подальші плани і завдання.

10. Про маркетингову стратегію по просуванню освітніх програм кафедри.

Доповідач: доц. кафедри, к.е.н. Ю. О. Самборська-Музичко