Засідання кафедри в дистанційному режимі17 Лютого 2021р.

17 лютого 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу. Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про рекомендацію до затвердження освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Фінансовий моніторинг і аналіз» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти розробленої кафедрою податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі:д.е.н., професор Л. Г. Ловінська

2. Про перегляд освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Податковий менеджмент» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закріпленою за кафедрою податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська; к.е.н., доцент кафедри О. Є. Федорченко

Участь в обговоренні освітньо-професійних програм взяли зовнішні рецензенти освітніх програм – провідні науковці у галузі обліку, аудиту та оподаткування:

1) Левицька С. О. – д.е.н., професор, професор кафедри обліку і аудиту Національного університету  водного господарства та  природокористування;

2) Проскуріна Н. М. – д.е.н., професор, в.о. завідувача кафедри обліку та оподаткування Запорізького національного університету;

3)  Хорунжак  Н. М. – д.е.н., професор, професор кафедри обліку і оподаткування Західноукраїнського національного університету;

4) Корінько М. Д. –д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту та підприємництва Національної академії статистики, обліку та аудиту;

5) Гуцайленко Л. В. –  д.е.н., професор, професор кафедри обліку і оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України;

6) Сопко В. В.–  д.е.н., професор, професор кафедри облікових технологій та оподаткування Університету банківської справи (м. Львів).

3. Про підвищення кваліфікації співробітників кафедри та зміни щодо визнання підвищення кваліфікації в університеті.

Доповідачі: к.е.н. Ю. О. Самборська-Музичко

4. Про відкриту лекцію к.е.н., доцента кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу М.С. Амбарчян з дисципліни «Корпоративний аналіз та бізнес-діагностика» (англійською мовою) на тему: «Фінансова діагностика діяльності підприємств корпоративного сектору» («Financial diagnosis of corporations’ activities») для студентів групи ООА-503і, 5 курсу денної форми навчання, магістерської освітньо-професійної програми «Облік і аудит» (англомовна), спец. 071 «Облік і оподаткування», яка відбулась 10 лютого 2021 р.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська; к.е.н., доцент кафедри М. С. Амбарчян