Засідання кафедри в дистанційному режимі03 Березня 2021р.

03 березня 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про розгляд наказу Ректора ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» «Про заходи щодо унормування організації роботи працівників Університету в умовах карантину» № 87 від 23.02.2021 року.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська

2. Про розгляд тематики кваліфікаційних магістерських робіт cтудентів освітньо-професійної програми «Облік і аудит в державному секторі».

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська; к.е.н., доцент кафедри О. В. Цятковська

3. Про участь у конкурсі проектів наукових досліджень і розробок, що фінансуються МОН коштом державного бюджету.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська; к.е.н., доцент кафедри О. Є. Федорченко

4. Про підготовку до роботи в приймальній комісії та проведення вступних екзаменів на освітні програми факультету обліку та податкового менеджменту освітнього рівня бакалавр (в т.ч. на базі молодшого спеціаліста)  та магістр.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська

5. Про відкриту лекцію к.е.н., доцента кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу В. С. Амбарчян з дисципліни «Облік в небанківських фінансових установах» на тему: «Організація та методика обліку у ломбардах» для студентів груп ООА-301, ООА-302, ООА-303 3 курсу денної форми навчання, бакалаврської освітньо-професійної програми «Облік і аудит», спец. 071 «Облік і оподаткування», яка відбулась 18 лютого 2021 р.

Доповідачі: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська; к.е.н., доцент кафедри В. С. Амбарчян

6. Про складання графіку консультацій викладачів на другий семестр 2020/21 навчального року.