Засідання кафедри в дистанційному режимі. Попередній розгляд докторської дисертації Коритник Лілії Петрівни.25 Червня 2021р.

25 червня 2021 р. відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу в режимі онлайн.

Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про попередній розгляд дисертації Коритник Лілії Петрівни на тему «Облікове забезпечення управління бюджетними коштами закладів вищої освіти в умовах створення сервісної держави» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності) для рекомендації спеціалізованій вченій раді до захисту. Науковий консультант: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська. Рецензенти: д.е.н., професор Л. М. Кіндрацька; д.е.н., професор І. М. Парасій-Вергуненко; д.е.н., доцент І. А. Герасимович.

2. Про результати екзаменаційної сесії студентів у II-му семестрі 2020/2021 н.р.

Доповідачі: викладачі кафедри.

3. Про підсумки роботи кафедри у II-му семестрі 2020/2021 н.р.

Доповідач: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська.

4. Про попередній розподіл навантаження кафедри на 2021/2021 н.р.

Доповідач: д.е.н., професор Л. Г. Ловінська.

5. Про затвердження Звіту про проходження підвищення кваліфікації к.е.н., доцента кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу М. С. Амбарчян.

Доповідач: к.е.н., доцент М. С. Амбарчян.

6. Про оновлення робочих програм та методичних матеріалів з дисциплін, закріплених за кафедрою.