Засідання кафедри в дистанційному режимі08 Червня 2021р.

07 червня 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження Звіту кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу за 2020-2021 н. р., підготовленого згідно з Наказом № 218 від 20.04.2021 р.

Доповідачі: д.е.н., професор Л.Г. Ловінська

2. Про результати перевірки на плагіат та допуск до захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 071 "Облік і оподаткування" кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі: керівники КБР

3. Про рекомендацію видачі диплома про вищу освіту «з відзнакою» студентам денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування".

Доповідачі: д.е.н., професор Л.Г. Ловінська

4. Про затвердження звіту та публікацію електронного збірника тез за результатами проведення VІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасні концепції розвитку» (11 травня 2021 року), що відбулась на факультеті обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Доповідачі: к.е.н., доцент кафедри О.Є. Федорченко

5. Про затвердження назви освітньо-професійної програми «Фінансовий моніторинг та управління податковими ризиками» для підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Доповідачі: д.е.н., професор Л.Г. Ловінська

6. Про затвердження проектної групи освітньо-професійної програми «Фінансовий моніторинг та управління податковими ризиками» для підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Доповідачі: д.е.н., професор Л.Г. Ловінська

7. Про затвердження Звіту з проходження підвищення кваліфікації д.е.н., професора кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Криштопи І.І.

Доповідачі: д.е.н., професор І.І. Криштопа, д.е.н., професор Л.Г. Ловінська

8. Про профорієнтаційну роботу на факультеті та кафедрі і підготовку до вступної кампанії 2021 року.

Доповідачі: к.е.н., доцент О.В. Цятковська, д.е.н., професор Л.Г. Ловінська