Засідання кафедри в дистанційному режимі07 Травня 2021р.

07 травня 2021 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про оновлення робочих програм та методичних матеріалів навчальних дисциплін, що закріплені за кафедрою податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Доповідачі: д.е.н., професор Л.Г. Ловінська

2. Про підготовку до проведення аналізу результатів роботи кафедри за 2021/2022 н.р. та готовності до нового навчального року відповідно до Наказу Ректора №218 від 20 квітня 2021 року.

Доповідач: к.е.н., доцент Ю.О. Самборська-Музичко

3. Про Розпорядження Ректора №12 від 22.04.2021 про завершення ІІ-го семестру 2020/2021 н.р., проведення екзаменаційної сесії та захист кваліфікаційних робіт.

4. Про поточну успішність студентів у II-му семестрі 2020/2021 н.р. та підготовку до проведення літньої екзаменаційної сесії.

5. Про підготовку до захисту курсових робіт денної форми навчання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

6. Про стан готовності до захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

7. Про організацію проведення 88 студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі», яка відбудеться з 17-18 травня 2021 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Доповідач: к.е.н., доцент кафедри О.Є. Федорченко

8. Про організацію проведення VІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасні концепції розвитку», що відбудеться 11 травня 2021 року на факультеті обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Доповідач: к.е.н., доцент кафедри О.Є. Федорченко

9. Про підготовку до дня відкритих дверей кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу 12-13 травня 2021 року.

Доповідачі: к.е.н., доцент кафедри О. Є. Федорченко, к.е.н., доцент О. К. Абесінова, д.е.н., професор С. В. Калабухова