Податковий менеджментПодатковий менеджментНині бізнес потребує фахівців, які могли б забезпечити своєчасні і правильні розрахунки з бюджетом та цільовими фондами, чітко організувати спокійне проходження підприємством перевірок різних контролюючих органів без штрафних наслідків. І вимоги до претендентів на посади бухгалтера, помічника головного бухгалтера, аудитора та його помічника обов’язково містять запис «знання Податкового кодексу України є перевагою». Саме такі необхідні знання Ви здобудете і точно забезпечите свою конкурентну перевагу на ринку праці, обравши дану магістерську програму. Випускаюча кафедра: кафедра обліку і оподаткування Керівник магістерської програми: Остап'юк Наталія Анатоліївна– доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і оподаткування. Мета програми: розвинути вміння використовувати знання з обліку та податковогозаконодавства, аудиту та економічного аналізу для управління податковим навантаженням, його регулювання, контролю повноти та правильності сплати податків до бюджету з метою ефективного управління фінансовим оборотом підприємства. Програма призначена для тих, хто планує пов’язати своє життя з посадами бухгалтера, аудитора, працювати в аутсорсингових компаніях з ведення бухгалтерського обліку, працювати в органах Державної фіскальної служби, Державної інспекції України з питань праці. В процесі навчання за магістерською програмою студенти вивчають комплекс дисциплін, які дозволяють набути навиків організації оподаткування підприємства шляхом розробки стратегії і тактики податкової політики, розрахунків в межах трансфертного ціноутворення, аналізу податкового навантаження з віднайденням шляхів його регулювання, правильно використовувати податкове та бухгалтерське законодавство в податкових спорах, використовувати комп’ютерні технології для організації податкових розрахунків підприємства, своєчасного подання податкової звітності, здійснення професійного податкового консультування.
Особливості програми,
що сприяють підвищенню конкурентоспроможності її випускників:
• викладання здійснюється фахівцями з практичним досвідом роботи, які мають сертифікати аудитора та міжнародних сертифікаційних програм, свідоцтва судових експертів;
• залучення провідних викладачів, які мають досвід викладання у зарубіжних навчальних закладах;
• проведення інтерактивних лекцій та тренінгів за участю фахівців-практиків відомих українських та міжнародних компаній;
• вивчаються дисципліни, що враховуються в сертифікаційних програмах міжнародних професійних бухгалтерських організацій;
• надання можливості опанувати окремі дисципліни шляхом навчання в закордонних університетах – партнерах КНЕУ;
• формування практичних навиків під час проходження практики в міжнародних компаніях;
• можливість працевлаштування студентів на базах практики;
• розвиток навиків наукового дослідження та подальше отримання рекомендації подальшого навчання студентів в аспірантурі.
Професійна сертифікація є невід’ємною частиною отримання сучасної бізнес-освіти, що дозволяє ефективно формувати і об’єктивно оцінювати компетенції економістів, менеджерів, підприємців. Магістерська програмає сертифікованою однією знайбільш престижних на сьогодні світовими організацій у сфері професійних кваліфікацій на глобальному рівні – СІМА (Привілейований інститут управлінських бухгалтерів, Великобританія). Отримання цієї акредитації підтверджує високу якість навчальних програм та декларує позицію ДВНЗ «КНЕУ імені В. Гетьмана» діяти у напрямі гармонізації освітніх програм зі спеціальності «Облік і оподаткування» з вимогами найкращих світових практик при підготовці фахівців, оскільки зазначені організації є визнаними лідерами фінансових кваліфікацій у світі.
Диплом CIMA (CharteredInstituteofManagementAccountants - Інститут дипломованих бухгалтерів управлінського обліку) – це доказ високого рівня фінансової кваліфікації. Кваліфікація CIMA вважається найавторитетнішою у сфері економіки, обліку, оподаткування та фінансового менеджменту.
![]()
Магістри з бухгалтерського обліку і оподаткування акредитовані CIMA
(CharteredInstituteofManagementAccountants) і можуть безпосередньо
вступати на операційний рівень кейс стаді кваліфікації CIMA.
![]()
У лютому 2017 р. бакалаври та магістри спеціальності «Облік і оподаткування» факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» отримали акредитацію за операційним рівнем кваліфікації CIMA.Відповідно, нашим випускникам зараховуються дисципліни сертифікаційного та операційного рівнів:
Звання АСМА (AssociateofTheCharteredInstituteofManagementAccountants), яке отримують фахівці, що пройшли всі рівні кваліфікації, – запорука успішності кандидата на професійній ниві як в Україні так і за кордоном.
![]() Студенти факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спеціальності «Облік і оподаткування», магістерських програм «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю» та «Оподаткування підприємницької діяльності», отримали унікальну можливість отримання подвійного диплому в рамках реалізації договору про подвійні дипломи між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Вищою Сопотською школою (Польща). Студентам надано можливість навчання у м. Cопот в межах магістерської програми, фінансованої за рахунок гранту Європейського Союзу. За умовами останнього, учасники навчання на студії «Подвійний диплом» здобувають можливості вивчити польську мову та удосконалити ділову англійську; проходити практику на міжнародних фірмах, осередки та підрозділи яких знаходяться в містахСопот і Гданськ. За умовами гранту, учасники проекту отримують часткове стипендіальне забезпечення. За результатами навчанняна магістерських програмах студентиздобувають широкі компетенції, які охоплюють: – вміння організувати реєстрацію підприємства як платника податку та обрати систему оподаткування підприємств різних організаційно-правових форм із урахуванням особливостей та складності їх структури та потреб у обліковій інформації; – навики розробки облікової політики із урахування специфічних рис оподаткування та стратегічних цілей власників бізнесу; – здатність організовувати проекти з питань облікового забезпечення оподаткування господарських операцій в міжнародному середовищі; – навики аналітичної оцінкиподаткового навантаження на основі використання сучасної методології економічного аналізу; – поглиблені знання розробки систем автоматизації процесів ведення бухгалтерського обліку податкових розрахунків; – вміння організовувати оподаткування операцій у специфічних транзакціях з контрольованими країнами відповідно до засад трансфертного ціноутворення; – володіння навичками надання аудиторських послуг, пов’язаних із перевіркою правильності оподаткування підприємств; – уміння оскаржити результати податкової перевірки у спірних ситуаціяхта побудувати стратегію захисту в адміністративному та (або) судовому порядку інтереси суб’єкта господарювання в податкових спорах. Після закінчення навчання випускники магістерської програми набувають можливості займати такі основі посади на підприємствах, в установах і організаціях: • Аудитор
• Головний бухгалтер Що отримають випускники програм після їх закінчення:
Остання редакція: 20.04.18 |