Оголошується конкурс на переведення студентів 2-го, 3-го, 4-го курсів та магістрів (2 року навчання) денної та заочної форм навчання обліково-економічного факультету на навчання за державним замовленням на наявні вакантні місця20 Вересня 2016р.

У відповідності з Положенням про порядок переведення студентів ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» на вакантні місця навчання за державним замовленням (розміщене на сайті університету:

(http://kneu.edu.ua/userfiles/students/poloj_perevedennya_vacantni_miscya.pdf)

для участі у конкурсі студенти подають в деканат факультету (денна форма - ауд. 48, 2-корпус;  заочна форма навчання – ауд.19, 2-й корпус) до 29 вересня 2016 р. наступні документи:

1. Власноруч написану заяву про участь у конкурсі на ім’я ректора Університету;

2. Завірену деканатом копію навчальної картки;

3.Довідка щодо середнього балу успішності (видається деканатом факультету);

4. Копії та оригінали документів, які підтверджують право на переведення поза конкурсом або на першочергове право переведення за державним замовленням.

Наявність вакантних місць на 2016/2017 навчальний рік

Магістри (2 рік навчання)