До уваги студентів обліково-економічного факультету!14 Вересня 2015р.

До уваги студентів обліково-економічного факультету!

Напрям підготовки

2курс

Облік і аудит

5

4

0

У відповідності з Положенням про порядок переведення студентів ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» на вакантні місця навчання за державним замовленням (розміщене на сайті університету www.kneu.edu.ua) для участі у конкурсі студенти подають в деканат факультету (ауд. 19) до 20 вересня 2015 р. наступні документи:

1. Власноруч написану заяву про участь у конкурсі на ім’я ректора Університету;

2. Завірену деканатом копію навчальної картки;

3. Довідка щодо середнього балу успішності (видається деканатом факультету);

4. Копії та оригінали документів, які підтверджують право на переведення поза конкурсом або на першочергове право переведення за державним замовленням.

Деканат обліково-економічного факультету