У КНЕУ відкрито новий комп’ютерний клас – найсучасніший центр автоматизації бухгалтерського обліку та кадрів11 Вересня 2018р.

З нового навчального року в  КНЕУ запроваджено спеціальність диджитал-облік. Майбутніх бухгалтерів навчатимуть  використовувати в роботі сучасні ІТ-рішення: програми для електронної звітності, електронний обмін документами, рішення з автоматизації фінансів та кадрів.

Кожне робоче місце комп’ютерного класу обладнано новим ноутбуком, встановлено систему IS-pro. Дизайн класу розроблено з акцентом на ергономічність та комфортну атмосферу. «Нині нам потрібна перспективна стратегічна інформація, - наголосив декан факультету обліку та податкового менеджменту Микола Іванович Бондар на презентації програмних продуктів. – Це майбутнє для розвитку потенціалу студентів».

«Нашими продуктами користуються  представники малого та середнього бізнесу, заводи і фабрики, міністерства, відомства, податкові та судові органи, - зазначив засновник компанії «Інтелект-сервіс» Сергій Юрійович Линник. - Система управління підприємством IS-pro добре себе зарекомендувала. Я б назвав її  інженерією в бухгалтерському обліку». До того ж, за словами комерційного директора Дмитра Борисова, ця система має найвищий рівень захисту.

«За рік-два так мають виглядати всі комп’ютерні класи», - підкреслив ректор університету Дмитро Григорович Лук`яненко. – Причому треба відродити наукову школу. Без зайвої теорії, продуктивну та інноваційну». Проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Михайлович Колот зауважив, що з появою нових технологій ми маємо змінюватися й самі, бути відповідальнішими.

Представники компанії «Інтелект-сервіс» провели майстер-клас студентам факультету. Про нові програмні продукти заплановано видати посібник.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.