ШКОЛА ЮНОГО ФІНАНСОВОГО РОЗВІДНИКА31 Травня 2023р.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ 11-Х КЛАСІВ, КОЛЕДЖІВ, ТЕХНІКУМІВ, УЧИЛИЩ, ЇХ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, А ТАКОЖ МАЙБУТНІ АБІТУРІЄНТИ!!!

Запрошуємо Вас до «ШКОЛИ ЮНОГО ФІНАНСОВОГО РОЗВІДНИКА».
У цій школі ми руйнуємо стереотипи навчання у сфері економіки, податків, фінансового моніторингу, соціального забезпечення!
На наших унікальних ОНЛАЙН-уроках у простій, цікавій та веселій формі ви дізнаєтесь про:
Ø  нову математичну формулу: «Гроші Право Захист країни = Фінансовий моніторинг»
Ø  основи податкової арифметики
Ø  географію вимушено переміщених осіб та важливість соціального захисту в умовах воєнного стану
Ø  новий іноземний акронім «AML» та  алгебру фінансової розвідки підозрілої бізнес-діяльності
Ø  хімію в управлінні податками
Ø  технології забезпечення прав військовослужбовців і членів їх сімей та фізику соціальних гарантій!

Також відбудеться знайомство з освітніми програмами для бакалаврів:
«Податковий менеджмент та комплаєнс»
«Фінансовий моніторинг і аналіз»
«Соціальне забезпечення»
кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу факультету ОПМ КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

По завершенню навчання – видається СЕРТИФІКАТ про закінчення «Школи юного фінансового розвідника»!

Заняття проводяться БЕЗКОШТОВНО онлайн на платформі ZOOM.
Для приєднання до занять необхідно зареєструватись http://surl.li/gbbxq

Після реєстрації на Вашу пошту буде надіслано покликання «Школи юного фінансового розвідника».

Долучайся до нашого ком’юніті!

Знаходь нас у соціальних мережах:

Пиши на електронну пошту: kpmfm@kneu.edu.ua

Ми чекаємо на тебе! Реєструйся і рекомендуй друзям!
До зустрічі у Школі юного фінансового розвідника!