4 липня 2016 року бакалаври ОЕФ отримали свідоцтва базового користувача ППР «КІТ. Аудит» та «Галактика»08 Липня 2016р.

Сучасна студентська молодь уміло використовує новітні інформаційні технології не тільки в побуті, а й у професійній діяльності.

На кафедрі аудиту реалізовані три сертифікаційні програми в межах дисциплін і наук з використанням спеціалізованих програмних продуктів.

4 липня 2016 року відбулось вручення свідоцтв базового користувача прикладних програмних рішеннях «КІТ. Аудит» та «Галактика ERP. Контур бухгалтерського обліку».

155 бакалаврів, які на «відмінно» і «добре» склали державний іспит з науки «Аудит», отримали свідоцтва базового користувача програмного продукту «КІТ. Аудит».

Крім того, 29 студентів освітнього ступеню магістр, які в межах вивчення дисципліни «Управлінські інформаційні системи в аналізі та аудиті підприємства» пройшли навчання в прикладному програмному рішенні «КІТ. Аудит» також отримали  свідоцтва користувача базового рівня.

Студентам, які в межах дисципліни «Бухгалтерський облік в прикладних програмних рішеннях» успішно пройшли навчання в програмному комплексі «Галактика ERP: Контур бухгалтерського обліку», свідоцтва традиційно вручає менеджер по роботі з ВНЗ корпорації «Галактика» – Сахненко Алла.

Упровадження «новинок» прикладних програмних рішень в навчальний процес уможливлюється завдяки роботі Навчально-тренувального центру обліково-економічного факультету, який розпочав свою діяльність  з вересня 2015 року.