СУМУЄМО...ПАМ’ЯТАЄМО...11 Грудня 2018р.

СУМУЄМО...ПАМ'ЯТАЄМО...
Колектив факультету обліку та податкового менеджменту та загалом Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана зазнав величезної втрати у зв’язку з раптовою смертю нашого колеги, заслуженого працівника КНЕУ, фахівця з питань бухгалтерського обліку та контролю, сертифікованого аудитора, старшого викладача Сергія Анатолійовича Кириленка.
Сергій Анатолійович у 1983 р. закінчив планово-економічний факультет Київського інституту народного господарства ім. Д. С. Коротченка; згодом, набувши практичного досвіду, навчався в аспірантурі Київського державного економічного університету. З листопада 1994 р. був асистентом, а потім старшим викладачем кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу, а з 2000 року – старшим викладачем кафедри аудиту обліково-економічного факультету КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Викладацьку діяльність поєднував з практикою: працював аналітиком у ЦНДС Головкиївміськбуду, головним бухгалтером комерційних структур, був сертифікованим практикуючим аудитором. За сумлінну та плідну науково-педагогічну роботу нагороджений Знаком «Заслужений працівник КНЕУ імені Вадима Гетьмана».
Сергій Анатолійович зробив значний внесок у виховання студентської молоді та у розвиток професії бухгалтера та аудитора, успішно працював на кафедрі аудиту, був фахівцем з аудиту, відзначений багатьма нагородами професійних спілок і організацій.
Друзі та колеги знали Сергія Анатолійовича як душевну, чуйну, енергійну, життєрадісну людину, розсудливого, глибокопрофесійного, відповідального та далекоглядного працелюба. Його смерть є непоправною та передчасною.

Світла пам'ять та щирі співчуття родині!

Прощання зі старшим викладачем Кириленком С.А. відбудеться
12.12.2018 р. о 13-00 за адресою вул. Петра Запорожця, 26.