Запрошуємо на міжкафедральний науковий семінар на тему: «Огляд останніх змін в податковому законодавстві України та основних концепцій реформування податкової системи України»17 Лютого 2016р.

19 лютого 2016 року об 11.30 буде проведено міжкафедральний науковий семінар на тему: «Огляд останніх змін в податковому законодавстві України та основних концепцій реформування податкової системи України»

Міжкафедральний науковий семінар передбачає 4 блоки питань:

Блок 1: Податок на прибуток підприємств: аналіз змін. Трансфертне ціноутворення. (Модератор:  Проскура Катерина Петрівна – д.е.н., професор кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»)

Блок 2: Податок на додану вартість: проблемні аспекти нарахування, сплати та адміністрування. (Модератор: Кричун Петро Михайлович – к.е.н., доцент кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Блок 3: Зміни в оподаткуванні доходів фізичних осіб. (Модератор: Проскура Катерина Петрівна – д.е.н., професор кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»)

Блок 4: Спрощена система оподаткування: стан та майбутні перспективи. (Модератор: Кричун Петро Михайлович – к.е.н., доцент кафедри аудиту ДВНЗ  «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

До участі в міжкафедральному науковому семінарі запрошуються викладачі освітніх закладів, науковці, представники громадського сектору, практики, студенти ВНЗ ті інші зацікавлені особи.

Місце проведення семінару: ауд. 16, корпус 2 КНЕУ, вул. Дегтярівська, 49 Г