Факультет обліку та податкового менеджменту

ПАМ'ЯТАЄМО.....СУМУЄМО03 Вересня 2020р.

 
 
СУМУЄМО…. ПАМЯТАЄМО…
 
Сумна звістка про непоправну втрату сколихнула колектив кафедри аудиту та усього факультету обліку та податкового менеджменту – на 70-му році пішла із життя наша колежанка доцент Щербакова Наталія Андріївна.
     Наталія Андріївна у  1975 році закінчила Дніпропетровський державний університет, аспірантуру в Дніпропетровській національній металургійній академії та у 1988 році захистила дисертацію в Київському інституті кібернетики, здобувши вчений ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Використання математичних методів і обчислювальної техніки в економічних дослідженнях, плануванні та управлінні народним господарством і його галузями».
   Наталія Андріївна мала значний практичний та науково-педагогічний досвід. З  1975 по 2001 рік працювала в Дніпропетровській національній металургійній академії на посадах математик-програміст, асистент, доцент. Працювала начальником відділу з міжнародних стандартів в Департаменті консалтингу ТОВ «BDO Баланс-Аудит». Викладала в Дніпропетровській академії управління персоналом при Президенті України, в Дніпропетровській академії бізнесу та права, а також в Центральному інституті підвищення кваліфікації керівних працівників. В 2002-2003 рр. працювала на посаді доцентав Українському фінансово-економічному інституті.
 
         З листопада 2003 року до 2018року працювала на посаді доцента кафедри аудиту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». За сумлінну та плідну науково-педагогічну працю, значний внесок у виховання студентської молоді та у розвиток професії бухгалтера та аудитора нагороджена відзнакою Аудиторської палати України – «Знак пошани Аудиторської палати України».
        Підготувала трьох аспірантів до захисту дисертацій на звання кандидата економічних наук.
Друзі та колеги знали Наталію Андріївну як душевну, чуйну, енергійну, життєрадісну, розсудливу, глибоко професійну, відповідальну та далекоглядну людину. ЇЇ смерть є непоправною та передчасною.
 
Світла пам'ять та щирі співчуття родині!