ВІТАЄМО студентів факультету обліку та податкового менеджменту Прокопенко Анну та Дрогобецьку Ірину з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з аудиту15 Травня 2018р.

25-27 квітня 2018 р. на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту». Науковий захід відбувся у три тури (тестування, теоретичний, презентаційний). В олімпіаді взяли участь 147 студентів із 56 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації.

На олімпіаді наш ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» представили: студентка 5-го курсу магістерської програми «Аудит та державний фінансовий контроль» Дрогобецька Ірина Олександрівната студентка 5-го курсу магістерської програми «Податковий менеджмент»Прокопенко Анна Олександрівна.

До олімпіади студенти ретельно готувались під професійним керівництвом завідувача кафедри аудиту д.е.н., проф. Олени Анатоліївни Петрик та доцентів кафедри:к.е.н., доц. Надії Олександрівни Бугай, к.е.н., доц. Іллі Олександровича Мариніча.

Таким чином, взаємодія натхненної праці викладачів та студентів дала свої результати: Прокопенко Анна Олександрівна отримала диплом ІІ ступеня, грамоту від Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» за шосте місце та сертифікат на проходження стажування в аудиторській фірмі «Грант Торнтон (Україна)», а Дрогобецька Ірина Олександрівна отримала сертифікат учасника олімпіади та сертифікат на проходження стажування в аудиторській фірмі «АУДИТ-ОПТІМ».

Колектив  факультету обліку та податкового менеджменту вітає з успішною участю в олімпіаді та отриманими нагородами наших студенток Прокопенко Анну та Дрогобецьку Ірину, а також їх наукових керівників д.е.н., проф. Олену Анатоліївну Петрик, к.е.н., доц. Надію Олександрівну Бугай, к.е.н., доц. Іллю Олександровича Мариніча!

Бажаємо творчої наснаги, успіхів у навчанні і роботі та нових перемог!