Науково-практичний міжкафедральний семінар «Диджитал-аналіз в аудиті: програмне рішення «CaseWare IDEA»10 Квітня 2023р.

ЗУСТРІЧ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ!
Науково-практичний міжкафедральний семінар «Диджитал-аналіз в аудиті:
 програмне рішення «CaseWare IDEA»
10 квітня 2023 р. о 16-00

10 квітня 2023 року о 16-00  ІТ-компанія «CaseWareUkraine»у співпраці з кафедрою аудиту факультету обліку та податкового менеджменту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана запрошує на міжкафедральний науково-практичний семінар «Диджитал-аналіз в аудиті: програмне рішення «CaseWare IDEA».

Ви ознайомитесь з особливостями використання диджитал-аналізу в аудиті на прикладі спеціалізованого програмного забезпечення,  станете учасниками майстер-класу з використання сучасного аудиторського програмного забезпечення.

Аналіз масивів даних для бухгалтерів і аудиторів є досить трудомістким процесом. Збір інформації з численних джерел широкого набору форматів вимагає багато часу та збільшує ризик помилок.
CaseWare IDEA® – потужний і простий у використанні інструмент аналізу даних, який швидко аналізує 100% даних клієнтів, гарантує цілісність даних та пришвидшує аналіз, прокладаючи шлях до більш швидких та ефективних перевірок.

Спікер – Владислав ТРОЦЬКИЙ – ProductManagerІТ-компанії «CaseWareUkraine»,

Модератор – Ірина МАТІЄНКО-ЗУБЕНКО, к.е.н, доцент кафедри аудиту.

Запрошуються здобувачі вищої освіти 3, 4 та 5 курсів освітніх програм «Диджитал-облік», «Облік і аудит» та інших освітніх програм спеціальності 071 «Облік і оподаткування» аспіранти, викладачі факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

Науково-практичний міжкафедральний семінар відбудеться в онлайн-режимі за покликанням на платформі ZOOM:

Код доступу: Nibep2

Запрошуємо до участі!