Факультет обліку та податкового менеджменту

Подвійний диплом з Вищою Сопотською школою (Польща)10 Липня 2018р.

  Студенти факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спеціальності «Облік і оподаткування» мають унікальну можливість отримати подвійний диплом в рамках реалізації договору про подвійні дипломи між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Вищою Сопотською Школою (Польща).

  На сьогоднішній день студенти факультету обліку та податкового менеджменту завершують перший рік навчання в рамках проекту «Два дипломи Польща- Україна (ДДПУ)» в Сопотській Вищій Школі (Польща). Студенти, які вступили на навчання за вказаною програмою, отримали можливість вивчити польську розмовну та професійну, підвищити рівень ділової англійської мови; прослухати курси професійних дисциплін іноземною мовою, у т.ч. присвячених вивченню бухгалтерських та аудиторських програмних продуктів, що застосовуються європейськими та світовими фірмами; проходити практику за фахом на міжнародних фірмах, осередки та підрозділи яких знаходяться в містах Сопот, Гдиня і Гданськ. За умовами гранту, за рахунок якого фінансується вказана студія подвійних дипломів, студенти отримують стипендіальне забезпечення.

      06 липня 2018 року декан факультету ОПМ Бондар М.І. та заступники декана Остап‘юк Н.А. і Примаченко О.Л. завітали до  Вищої Сопотської Школи, де мали зустріч зі студентами та керівництвом навчального закладу. 

    Під час робочої зустрічі з ректором проф. Терезою Мартинюк та деканом факультету, куратором програми ДДПУ Анною Шимчак були обговорені питання подальшої освітньої та наукової співпраці в рамках даного проекту.